Poznajcie nasze produkty!

z najlepszych składników, według tradycyjnych receptur

Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe?

Korzystamy wyłącznie z najlepszych produktów od lokalnych dostawców. Łączymy je według tradycyjnych, rodzinnych receptur i wkładamy w nie mnóstwo pracy, doświadczenia i przede wszystkim – serca. Zapraszamy do obejrzenia naszej słodkiej oferty!

Lody

Nasze lody bazują na oryginalnej recepturze, która łączy naturalne polskie produkty z nową myślą technologiczną z Włoch. Dzięki temu produkujemy pyszne lody mleczne oraz sorbety owocowe o niepowtarzalnych smakach.

IMGP5049
Więcej

Torty

Produkujemy kilka rodzajów tortów: torty tradycyjne, marcepanowe, lodowe. Mamy w ofercie wiele smaków i setki wzorów, które potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

IMGP5116
Więcej

Ciasta i ciastka

Trudno nam zliczyć, jak wiele różnych ciast i ciastek można dostać w naszej cukierni! Staramy się, aby nasza oferta zmieniała się tak, aby zaspokoić apetyt naszych klientów na nowości.

IMGP5042
Więcej

Jagodzianki

Codziennie świeże ciepłe jagodzianki robione są na żółtkach i według tradycyjnej receptury z dużą ilością polskich jagód. Do ich produkcji używamy najlepszych składników od sprawdzonych lokalnych dostawców.

IMGP1362
Więcej