Poznaj nasze torty!

Spełniamy słodkie marzenia naszych Klientów

Produkujemy różne rodzaje i setki wzorów tortów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tortów. Produkujemy własnoręcznie około 2000 tortów rocznie. Zobacz nasze wzory, a jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie, skontaktuj się z nami i opowiedz o oczekiwaniach lub przyjdź do nas ze zdjęciem tortu, który mamy zrobić. Razem stworzymy Twój wyjątkowy tort!

Torty śmietanowe

Tradycyjne torty na bazie białej bitej śmietany lub o smaku czekolady, cappuccino, tiramisu lub owocowym: truskawkowym, malinowym.

s0006
Więcej

Torty bezowe

Torty, w których ciasto biszkoptowe jest zastąpione bezą. Przekładane serkiem mascarpone albo owocem marakui lub porzeczki.

bezowy_1
Więcej

Torty lodowe

Powstają z lodów o smaku śmietankowym, truskawkowym i cytrynowym oraz dodatkowych smakach, takich jak czekolada czy pistacja.

lodowe_1
Więcej

Torty marcepanowe

Torty mrożone na bazie bitej śmietany z przekładką owocową pokryte marcepanem o różnych kształtach wymarzonych przez Klientów. 

IMGP3842
Więcej

Torty żelowe

Mrożone torty pokryte żelem w najrozmaitszych smakach: czekoladowym, malinowym, gruszkowym, marakujowym oraz rafaello i malaga.

IMGP5119
Więcej

Torty dla dzieci

Torty marcepanowe o różnych bajkowych kształtach, dostosowane do indywidualnych zainteresowań naszych najmłodszych Klientów. 

D0617
Więcej

Torty weselne

Są to odpowiednio przystrojone, najczęściej piętrowe, torty dowolnego rodzaju. Mogą być śmietanowe, marcepanowe bądź bezowe.

weselne_1
Więcej

Torty na chrzciny

Torty dowolnego rodzaju nawiązujące swym wyglądem do uroczystości chrztu. Mogą być śmietanowe, marcepanowe, żelowe.

C0024
Więcej

Torty komunijne

Torty dowolnego rodzaju (śmietanowe, marcepanowe, bezowe, lodowe) z uroczystą dekoracją i odpowiedniej wielkości.

komunijne_1
Więcej