Lody mleczne i sorbety owocowe

według tradycyjnej receptury!

IMGP3789

Dlaczego warto spróbować naszych lodów?

Lody produkujemy według receptury, która łączy naturalne polskie produkty z nową myślą technologiczną zaczerpniętą z Włoch. Wyprodukowane przez nas lody dzielimy na dwie kategorie: lody mleczne i sorbety owocowe.

Oferujemy lody w tradycyjnych smakach, takich jak śmietankowe, czekoladowe, kawowe, pistacjowe, cytrynowe jak i w oryginalniejszych – np. rokitnik, słony karmel, ciasteczko, czarny bez. Dzięki temu nasze lody mogą zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wymagających smakoszy!

Rodzaje lodów

Lody mleczne są robione na bazie polskiego mleka, śmietany kremówki, glukozy, odtłuszczonego mleka w proszku i stabilizatora roślinnego. Całym cyklem produkcji bazy steruje komputer, który pilnuje zaostrzonych procedur technologicznych. Na tej bazie produkuje się poszczególne smaki poprzez dodanie włoskich past smakowych. Posiadamy w ofercie około 20 smaków lodów mlecznych i 15 lodów owocowych (sorbetów).

Sorbety są to lody na bazie wody z cukrem, owoców sezonowych i stabilizatora. Wyjątek stanowią lody cytrynowe, pomarańczowe i grejpfrutowe gdzie głównym produktem jest świeżo wyciśnięty sok z owoców.

IMGP5062
IMGP5052
IMGP5057
IMGP3725